Information Browser Report Dutch 20/5/26
Over de cursus:
Informatiebrowsers zijn een krachtige methode om rapporten te maken en aan te passen in U4 web. In deze training leer je hoe je financiële en/of HR-rapporten kunt verwerken in de webomgeving van U4 ERP (Agresso).
De training behandelt het opstellen, opslaan en exporteren van rapporten. Je leert hoe je velden en expressies toevoegt en hoe je rapporten filtert en opmaakt.
Vereiste voorkennis:
Omdat deze training bedoeld is voor beginners, is er geen verplichte vereiste.
Kennis van de volgende gebieden zou echter een voordeel zijn voor de leerling:
- Unit4 ERP (Agresso / U4BW) navigatie
- Financiële opzet: Plaatsen van attributen en relaties
- HR-module: Personeel & Afwezigheden
Wat de deelnemers zullen ontvangen:
Naast de praktische training krijgen de trainees:
- Een PDF-gebruikershandleiding met stapsgewijze instructies zodat je de kennis die je in je eigen omgeving hebt opgedaan kunt toepassen
- Een certificaat van voltooiing
Cursussamenvatting:
De training wordt gegeven door een ervaren trainer van het Arribatec Training Centre (ATC), die gebruikmaakt van de speciale ATC-trainingsomgeving. De leerlingen krijgen tijdens de cursus tijdelijke toegang tot de omgeving.
De training maakt gebruik van praktische oefeningen die worden opgebouwd van makkelijk naar moeilijk(er).
De handleiding kan als referentie door de leerling worden gebruikt zodra de cursus is afgerond, en biedt daardoor blijvende waarde en ondersteuning.
Information Browser Report
Prijsstelling
Nederland
Betaling vindt plaats via factuur nadat de registratie is voltooid. Zodra de betaling is ontvangen, ontvangt de deelnemer de link naar de sessie.
Vertegenwoordigt u een bedrijf en wilt u meer dan 5 personen inschrijven? Neem dan contact met ons op voor ons zakelijke aanbod.
Registreer hier - Information Browser Report
Aankomende cursussen
English 🇬🇧
- 1st May – Workflow + info
Norwegian 🇳🇴
- 5th May – Information Browser HR + info
- 6th May – Web APIs + info
- 12th May – Workspaces Workshop + info
- 14th May – Excelerator + info
Swedish 🇸🇪
- 5th May – General Ledger + info
- 12th & 13th May – Accounts Payable + info
- 26th May – Navigation and Concepts + info
Dutch 🇳🇱
- 20th May – Information browser + info
Swedish 🇸🇪
- 9th June -Web enablement + info
We offer a range of standard Unit4 courses, most of which can be applied to both ERP CR and ERPx.
If you want the course to be run on your own training system with your data, this can be arranged with minimal fuss.

